Spotkanie opłatkowe Tczewskiego Kolegium Prezesów ROD

1712.2015

W świątecznej atmosferze 9 grudnia 2015 r. odbyło się spotkanie opłatkowe kolegium Prezesów Zarządów ROD Miasta i Gminy Tczew. Na zaproszenie działkowców w spotkaniu tradycyjnie uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych Miasta Tczewa z Prezydentem Panem Mirosławem Pobłockim na czele oraz samorządowcy z Gminy Tczew łącznie z Wójtem Gminy Panem Romanem Rezmerowskim. W imieniu Okręgowego Zarządu PZD w Gdańsku w uroczystości udział wzięła delegacja pod przewodnictwem Pana Stanisława Kasperka Wiceprezesa OZ.

IMG_1032          IMG_1036

Spotkanie opłatkowe było doskonałą okazją do podsumowania roku 2015, który był szczególnie pracowity i uroczysty dla tczewskich działkowców, z uwagi na wielki sukces przygotowanych we współpracy z Miastem Tczewem, „Krajowych Dni Działkowca 2015”.

IMG_1035          IMG_1044

Działkowcy i samorządowcy wzajemnie wyrazili wdzięczność za dotychczasową współpracę. Pan Prezydent Miasta Tczewa zapewnił o dalszej życzliwości wobec Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Tczewie.

IMG_1052          IMG_1039

Spotkanie odbyło się w uroczystej i świątecznej atmosferze. Przy dźwiękach kolęd tradycyjnie wszyscy składali wzajemne życzenia szczęścia, zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności.

Marianna Hukała-Niemczuk
Instruktor ds. ogrodnictwa
PZD OZ Gdańsk