"Mój Ogródek" - nowy numer już w kioskach

1803.2016

W kwietniowym „Moim Ogródku” przedstawiamy „Rośliny nie z tej ziemi”, które mogą zachwycić niespotkanym kształtem kwiatów, barwą liści i kłosów. W najnowszym numerze polecamy również kwietniowe miniogródki, doskonałe na balkony i działki. Podpowiemy także  – co siać w tym miesiącu na rabatach i w warzywniku, a także jak sadzić drzewa i krzewy z gołym korzeniem. Doradzimy jak prowadzić drzewko owocowe przy ścianie oraz jak umiejętnie dobrać wiosenne nawozy lub preparaty na szkodniki i choroby.

Polecamy również:

• Bylinowe rabaty To ściągawka dla tych, którzy chcą stworzyć bujne, kwitnące nasadzenia na działce! Pomogą w tym cztery gotowe szablony.

• Iglaki – kolumny To atrakcyjne i modne formy małych krzewów iglastych! Sprawdź, które pasują na Twoją działkę!

• Nowalijki w pojemnikach Własne, zdrowe i w dodatku upiększające balkon! Czyli zioła i warzywa na wyciągniecie ręki! Sprawdź, jakie gatunki posadzić i jak przygotować dla nich podłoże.

• Sad w wersji mini Jest idealny na małą działkę! Zobacz jakie mini drzewka polecamy – większość dostępna jest w naszym działkowym sklepie – www.dzialkowiecsklep.pl

• Chleb chlebowi nierówny Jemy go wszyscy, ale nie wiemy, że często zjadamy ten, który nam szkodzi! W trosce o własne zdrowie, sprawdźcie, których chlebów unikać!

Chcesz pochwalić się swoją działką przed innymi czytelnikami? Chętnie opublikujemy Twoje zgłoszenie. Wyślij je na adres: redakcja@mojogrodek.pl

W kwietniowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy