"OGRÓD" - targi, kiermasz, piknik rodzinny - dziś startuje w Gdyni

0605.2016

"OGRÓD" to coroczna impreza organizowana w Kolibkach dla wszystkich miłośników ogrodów, nie tylko tych dużych, czy przydomowych ale także działek i ogrodów balkonowych.

Jak zachęcają organizatorzy:

„Ogród” – to przede wszystkim okazja do dokonania zakupu w dużym wyborze kwiatów i roślin bezpośrednio od szkółkarzy i ogrodników. To także okazja do uzupełnienia narzędzi ogrodowych by usprawnić prace we własnym ogrodzie. Wybór donic, mebli ogrodowych i galanterii ogrodowej – na początku wiosny jest bardzo atrakcyjna okolicznością.

„Ogród” – to także piknik rodzinny. Organizatorom imprezy zależy na stworzeniu warunków do miłego i pożytecznego spędzenia czasu z całą rodziną na łonie natury. Mile widziane będą więc rodziny z dziećmi z własnym kocem, koszem piknikowym a nawet małym grillem. Produkty potrzebne do grillowania –znajdą się na miejscu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych spotkaniach i degustacjach oraz życzymy dobrych zakupów i satysfakcji ze wspólnie spędzanego czasu.

Dla osób chcących tylko odpocząć na łonie natury, posłuchać dobrej i relaksacyjnej muzyki ogrodowej, zdegustować smacznych potraw lub dokonać zakupów zdrowych produktów regionalnych - przygotowaliśmy sporą i stosowną ofertę: szlachetne sery (owcze, kozie i krowie), pieczywa regionalne, tradycyjne wędliny, oleje tłoczone na zimno, ryby słodkowodne i morskie, miody naturalne i pitne, nalewki, soki z aronii, ciasta i słodycze, świetna aromatyczna kawa , zimne piwo regionalne, itd.

Ponadto, jak co roku, zaplanowaliśmy program interesujących warsztatów w formie autorskich spotkań dla miłośników dobrej kuchni i własnych upraw w ogrodzie czy na działce. Dla najmłodszych zaś przygotowaliśmy plac zabaw, przejażdżki na kucykach, warsztaty ceramiczne i cyrkowe, gry i zabawy z udziałem animatorów z formacji Mosaic ( sobota 12.00- 15.00) oraz „Balonowe Show” w niedzielę 15.00 -17.30.

Więcej informacji na stronach:

"Ogród" - http://www.ogrod-gdynia.pl

Trojmiasto.pl - http://www.trojmiasto.pl/ogrod

 źródło: www.ogrod-gdynia.pl

AL