Starogard Gdański: "Pochwal się swoim balkonem i weź udział w konkursie"

0707.2016

Masz w sobie fantazję i pasję ogrodnika? Lubisz otaczać się kwiatami i spędzać wolne chwile na powietrzu? Nawet, jeśli to jest niewielka przestrzeń jak balkon w bloku? Mamy dla Ciebie propozycję! Pochwal się swoim ukwieconym balkonem i weź udział w konkursie „Zielony Starogard”.

Wszystkich, którzy dodają urody miastu, zamieniając swoje balkony i tarasy w prawdziwe mini ogrody, zapraszamy do udziału w konkursie na najładniej zagospodarowany i ukwiecony balkon. Wystarczy do 15 lipca br. wysłać zgłoszenie wraz z fotografiami swoje małej „oazy spokoju”. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody rzeczowe.

Z każdym rokiem coraz bardziej zmienia się wygląd mieszkań, a wraz z nim wygląd balkonów i tarasów. Zielone enklawy przy domach i mieszkaniach upiększają miejską przestrzeń, nadając jej niepowtarzalnego uroku i klimatu. Chcąc docenić tę właśnie pasję i umiejętności starogardzian, Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych PZD w Starogardzie Gdańskim oraz Prezydent Miasta zapraszają wszystkich mieszkańców budynków wielorodzinnych, którzy mają ciekawie ukwiecone balkony do zgłaszania ich do konkursu.

Warunkiem udziału w Konkursie jest zaakceptowanie regulaminu, wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia wraz z 2-3 fotografiami udekorowanego balkonu drogą elektroniczną na adres: anna.gracz@um.starogard.pl lub dostarczenie ich do Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Starogard Gdański przy ul. Gdańskiej 6, do dnia 15 lipca 201r.

Komisja Konkursowa przeprowadzi wizytację zgłoszonych do Konkursu balkonów. Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas obchodów Okręgowych Dni Działkowca – 3 września 2016 r.

Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy mieszkańcy Starogardu, będący właścicielami, współwłaścicielami lub użytkownikami wieczystymi nieruchomości zlokalizowanych na terenie miasta, przy których znajdują się zgłaszane do Konkursu balkony lub tarasy. W konkursie nie mogą brać udziału radni Rady Miasta Starogard Gdański, pracownicy Urzędu Miasta i jednostek organizacyjnych Gminy, członkowie Komisji Konkursowej oraz członkowie ich najbliższych rodzin.

Regulamin Konkursu karta oceny oraz formularz zgłoszeniowy stanowią załącznik do niniejszego ogłoszenia konkursowego: