NOWY LISTOPADOWY „Mój Ogródek” NIE PRZEGAP! Cena tylko 2,49 zł!

2110.2016

W bieżącym numerze pomożemy przygotować działkę do zimy. Zaproponujemy odpowiednie okrycia dla każdej z grup roślin zimujących na naszych rabatach, a także poradzimy jak najlepiej zabezpieczyć ogrodowy sprzęt i działkowe urządzenia.

Podpowiemy – co można, a czego nie należy robić z trawnikiem w okresie jesiennym i na początku zimy, tak aby w kolejnym sezonie cieszyć się zdrową, zieloną murawą na działce.

Doradzimy jak starannie przygotować ziemię pod siew nasion wprost do gruntu w zależności od rodzaju gleby. Pomożemy również wybrać z ofert sprzedaży najlepsze nawozy organiczne, poprawiające właściwości fizyczne, biologiczne i chemiczne gleby.

W numerze przedstawiamy także praktyczne metody zapobiegania chorobom naszych roślin, a także zachęcamy do uprawy biodynamicznej zgodnej z prawami ekologicznymi.

Zainspirujemy również do stworzenia na działce bambusowego kącika, wskazując odpowiedni dobór roślin i elementy małej architektury ogrodowej. Pomożemy również dopasować najlepsze gatunki na działkę cienistą i wilgotną, tak aby prezentowała się atrakcyjnie i malowniczo.

Polecamy również:

Krzewy łatwe w uprawie Owoce, bez wysiłku? Tak, jest to możliwe gdy na działce posadzimy odpowiednie gatunki łatwe w uprawie. Sprawdź, jakie to krzewy!

Angielska rabata – To doskonała ściągawka, dla tych którzy chcą stworzyć wielogatunkowe, atrakcyjne rabaty na działce. Tylko u nas znajdziesz gotowe projekty i ich opisy!

Rośliny do deptania – Czyli roślinne fugi zdobiące działkową ścieżkę. Skorzystaj z naszego sprawdzonego doboru roślin!

Warzywa na lata – Takie rośliny to doskonałe uzupełnienie ogródka warzywnego! Sprawdź, jakie warzywa mogą rosnąć w jednym miejscu przez kilka lat!

W listopadowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy!