Już w kioskach! Lutowy „Mój Ogródek”!

2001.2017

W bieżącym numerze doradzamy jak stworzyć kolorową rabatę na działce, atrakcyjną od wiosny do zimy. Zachęcamy do uprawy bylin – bogatej grupy roślin, których walory ozdobne zaspokoją nawet najbardziej wybredne i wyszukane gusta.

W lutowym numerze przedstawiamy oryginalne odmiany roślin iglastych o naturalnie żółtej barwie ulistnienia, doskonałe do działkowych kompozycji.

Podpowiadamy również, jak odmłodzić stare drzewa owocowe, tak aby w nadchodzącym sezonie prezentowały się zdrowo i szybko rodziły upragnione, dorodne owoce.

Pomagamy wybrać odpowiedni nawóz do ogrodu, a także wyjaśniamy różnice po między dostępnymi na rynku rodzajami torfów

Szczególnie polecamy:Pomysł na warzywnik – Warzywnik nie musi być nudny! Tylko u nas znajdziecie kreatywne rozwiązania na nowy, atrakcyjny i użyteczny ogród warzywny. Najlepsze wiśnie – Nie ma to jak z własnej działki! Z naszym doborem odmian będziesz cieszyć się zdrowymi, pysznymi i dorodnymi owocami! Rośliny a uczulenie – Już teraz pyli leszczyna...a wiosna dopiero za miesiąc! Nie daj się alergii! Sprawdź, jakie rośliny i w jaki sposób mogą nas uczulać? Przezorny, przygotowany – Bądź lekarzem swoich roślin, zadbaj o nie w nowym nadchodzącym sezonie! Prawidłowo diagnozując wroga – szkodnika, możesz skutecznie pomóc swoim roślinom!   W lutowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy Źródło