LUTOWY „Mój Ogródek” w sprzedaży od 22 stycznia! Kup, przeczytaj, poleć innym działkowcom i ogrodnikom!

2301.2019

W lutowym numerze przedstawiamy zależność pomiędzy odczynem gleby a odpowiednim wzrostem i kwitnieniem niektórych gatunków uprawianych na działce. Doradzamy jak poprawić ewentualne przeoczenie, tzn. jak zmienić obecne pH gleby.

Roztapiający śnieg i stojąca woda mogą zaszkodzić działkowym nasadzeniom – podpowiemy jak zapobiec ich uszkodzeniom, oraz jak im pomóc gdy jednak nie zdążymy z ratunkiem na czas.

W bieżącym numerze planujemy nawierzchnie do ogródka. Kolorowe, geometryczne, a może jednobarwne. Sprawdź, jakie rodzaje nawierzchni pasują do odpowiedniego stylu w ogrodzie.

Zachęcamy do kolekcjonowania nowego cyklu – Róże od A do Z. Zbierz wszystkie części, a staniesz się różanym specjalistą!

W lutowym numerze polecamy:

• MUST HAVE 2019 – Tylko w „Moim Ogródku” znaleźć można gatunki polecane na nowy sezon! W tym numerze proponujemy – kwiaty cebulowe, pnącza i rośliny sadownicze. Sprawdzone, dostępne w sprzedaży na www.dzialkowiecsklep.pl.

• Owocowa super 5 – Poznaj i posadź na działce krzewy owocowe, które mają cała masę zalet. Są bogate w związki prozdrowotne, łatwe w uprawie i wytrzymałe!

• Iglaki ozdobne z kwiatów – Idealna dekoracja działki! Tylko u nas – iglaki z kolorowymi kwiatami! Przeczytaj, znajdź dla nich miejsce na działce, ciesz się oryginalnymi odmianami.

• Trudny rok – Przed nami kolejny sezon wegetacyjny – jaki będzie? Sprawdź rokowania na nadchodzący sezon! Z nami każdy rok jest udany i owocny!

Galeria