Wspaniały Dzień Działkowca w ROD „Zielony” w Gdyni

1408.2019

Dzień 10 sierpnia wpisze się w historii naszego Ogrodu jako wspaniale obchodzony Dzień Działkowca Anno Domini 2019. Na uroczystość przybyło około 190 osób. Zaczęliśmy od wspólnego odśpiewania Hymnu Polskiego Związku Działkowców. Następnie było przemówienie Prezesa Ogrodu Pana Leszka Kucharka podsumowujące pracę całego Zarządu w poprzedniej kadencji. Zostały rozdane dyplomy dla działkowców z najdłuższym stażem i wiekiem w ROD „Zielony”.

Największe brawa otrzymał Pan Józef Bałuczyński, nasz nadal aktywny i wieloletni działkowiec, który w tym roku obchodzi swoje 101 (!) urodziny. Godne uwagi jest to, że wraz z żoną nadal uprawia swoją działkę. Panu Józefowi życzymy dużo zdrowia i wiele satysfakcji z uprawiania działki!

Kolejnym punktem naszego świętowania było uhonorowanie naszych Kolegów i Koleżanek Działkowców, którzy za swoje piękne działki otrzymali upominki i dyplomy.

Było to spotkanie wielopokoleniowe, w którym uczestniczyły nasze dzieci pozostające pod opieką Pani Izy, która przebrana za pszczółkę Maję prowadziła z nimi ciekawe zajęcia.

Wiele wysiłku włożyliśmy w przygotowanie smacznych, tradycyjnych dań wraz z mistrzowsko przygotowanym dzikiem. Tańcom i dobrej zabawie nie było końca.

Poniżej możecie Państwo obejrzeć zdjęcia z tej uroczystości, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Do zobaczenia za rok!

                                                                            Zarząd ROD „Zielony”.

 

 

Galeria