Wigilia w ROD im. gen. Władysława Sikorskiego w Kwidzynie

2712.2019

W Rodzinnym Ogrodzie Działkowym im. gen. Władysława Sikorskiego w Kwidzynie w dniu 13 grudnia  br. w Domu Działkowca odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego, w tym: Zastępca Burmistrza miasta Kwidzyna Piotr Halagiera,  Przewodniczący Rady  Powiatu Jerzy Śnieg, członkowie Kolegium Prezesów kwidzyńskich ROD i działkowcy. Obecne były również kwidzyńskie media - telewizja kablowa.

Jak tradycja nakazuje podzielono się opłatkiem i złożono sobie wzajemnie życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz życzenia noworoczne.

Przy stole zastawionym  potrawami wigilijnymi przygotowanymi przez działkowe koło gospodyń oraz dźwiękach kolęd czas upływał w miłej świątecznej atmosferze.  

Spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy  samorządu lokalnego z kwidzyńskimi ROD, za którą podziękował Prezes ogrodu, Przewodniczący Kolegium Jarosław Parus, jak również okazją do omówienia współpracy w przyszłym roku i latach następnych.

 

Jarosław Parus

Galeria