Walne Zebranie na świeżym powietrzu, a pogoda nie dopisuje? Mamy na to sposób! - 14.07.2021

1407.2021

Przypominamy, iż ostateczny termin organizacji Walnego Zebrania w 2021 roku przesunięty został na dzień 31 sierpnia 2021 roku. Zasady odbywania Walnych Zebrań szczegółowo omówione zostały w Komunikacie Krajowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców z dnia 14 czerwca 2021 r. w sprawie przywrócenia możliwości odbywania walnych zebrań (konferencji delegatów) ROD w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Jedną z najważniejszych zasad jest organizacja zebrania na świeżym powietrzu. Najistotniejszą kwestią w zakresie organizacji zebrania na powietrzu jest pogoda, która niestety nie jest możliwa do przewidzenia. Zarządy ROD niepokoją się o bezproblemowy przebieg zebrania, gdyż niesprzyjające warunki atmosferyczne mogą uniemożliwić kontynuowanie zebrania, bądź nawet jego rozpoczęcie.

Okręgowy Zarząd Toruńsko – Włocławski PZD wychodząc naprzeciw potrzebom zarządów ROD w zakresie organizacji Walnych Zebrań w 2021 roku na świeżym powietrzu uruchomił rezerwacje namiotów bankietowych oraz bezprzewodowego nagłośnienia.

Galeria