Październikowy numer „Mojego Ogródka” od dziś na rynku! - 17.09.2021

1709.2021

„Mój Ogródek” możesz mieć w wersji tradycyjnej – papierowej lub cyfrowej: adnroid https://bit.ly/3kjiWb3; IOS: https://apple.co/2TdaoGH

W październikowym „Moim Ogródku” znaleźć można wiele porad dotyczących jesiennych prac na działce – a jest co robić w tym czasie!

Pomożemy więc zadbać m.in. o rośliny wrażliwe na mróz – rosnące sezonowo w donicach na tarasach, jak i o te zimujące w gruncie. Ponadto zaopiekujemy się działkowym systemem nawadniającym, przeprowadzając krok po kroku rzetelną jego konserwację. Podpowiemy również jakie narzędzia ręczne warto mieć jesienią na działce i jak je następnie umiejętnie dopasować do działkowych prac ogrodniczych.

W numerze polecamy również:

Czas żywopłotów – Jesień to idealny czas na sadzenie żywopłotów. Sprawdź dobór najlepszych gatunków polecanych na małe, średnie i wysokie żywopłoty. A jeśli Ci się spodobają, to możesz je kupić w naszym sklepie internetowym www.dzialkowiecsklep.pl

(str. 4-5)

Na własnym pniu – Tylko u nas zajdziesz prezentacje bardzo oryginalnych minidrzewek, które zachwycą każdego. Są małe, atrakcyjne i pasują na każdą działkę!

(str. 16-17)

Ogród bez problemów – Czy można urządzić działkę, tak aby nie trzeba było wiele na niej robić? Tak, jeśli ją najpierw odpowiednio zaplanujemy, a następnie posadzimy wybrane i opisane w artykule gatunki! Skorzystaj z naszych rad! Ciesz się wolnym czasem!

(str. 24-25)

• Ekowarzywnik w stylu angielskim – Ogrodowe warzywnictwo jest w modzie, widać to w każdym ogrodzie. Warto więc wykorzystać ten trend i stworzyć na własnej działce warzywnik w atrakcyjnej dla oka oprawie. Doskonałą inspiracją do jego założenia może być właśnie Angielski rustykalny styl ogrodnictwa.

(str. 30-31)

• Fioletowe warzywa – Działka to doskonałe miejsce na uprawę zdrowych warzyw. Warto pomyśleć o tych, które dodatkowo bogate są w związki antocyjanowe. Gdzie je szukać? Właśnie w fioletowym kolorze. Sprawdź jakie to warzywa, ciesz się młodością jak najdłużej!

(str. 34-35)

Co posadzić? Krzewy owocowe – Teraz jest doskonały czas na wybór i sadzenie krzewów owocowych! Nie czekaj – wybierz polecane przez ”Mój Ogródek” najlepsze gatunki, posadź je na działce i delektuj się pysznymi, zdrowymi owocami.

(str. 36-37)

Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj na nasz portal www.mojogrodek.pl.

Najlepsze zakupy ogrodnicze zrobisz w naszym sklepie internetowym www.dzialkowiecsklep.pl. Znajdziesz tu rośliny ozdobne i owocowe, nasiona, a także e-booki ogrodnicze i wiele inspirujących e-wydań specjalnych! Warto skorzystać i cieszyć się piękną, zdrową i smaczną działką!

 

Galeria