SPOTKANIA ONLINE NA ŻYWO Z EKSPERTAMI – PIERWSZE „OCHRONA ROŚLIN” JUŻ 2 GRUDNIA! - 30.11.2021

3011.2021

Zapraszamy na spotkania z ekspertami, którzy odpowiedzą na pytania widzów. Co tydzień, w czwartek, o godzinie 13:00 będziemy prowadzić transmisję na żywo na profilu Mój Ogródek.

Każde spotkanie będzie dotyczyło innego aspektu ogrodnictwa.

Prowadzący to uznani eksperci, którzy współpracują z nami przy powstawaniu kolejnych wydań czasopism „działkowiec” i „Mój Ogródek”.

Pierwsze wydarzenie (już 2 grudnia!) będzie poświęcone ochronie roślin, a przed kamerą usiądzie profesor Kazmierz Wiech z UR w Krakowie. Profesor entomolog - specjalizacja ochrona roślin. Od 40 lat związany z ogrodnictwem amatorskim dzięki współpracy z miesięcznikiem "działkowiec" a później "Mój Ogródek". Autor licznych publikacji z zakresu ochrony roślin, prelegent wykładów, odczytów i szkoleń. Pomysłodawca i organizator Ogólnopolskich Dni Owada. Kierownik Uniwersytetu Trzeciego Wieku na UR w Krakowie.

Pytania najlepiej zadać jeszcze przed spotkaniem – wystarczy je wpisać do komentarza pod postem promującym wydarzenie przypiętym na samej górze strony profilu.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/169502795333607/?ref=newsfeed

Harmonogram wydarzeń znajduje się na portalu „Mój Ogródek” w kalendarzu: https://mojogrodek.pl/harmonogram-wydarzen/  albo na profilu na Facebooku „Mojego Ogródka”: https://www.facebook.com/mojogrodek

Galeria