„Reportaż z ROD” Grzegorza Drozdowskiego z ramienia ROD im. Władysława Sikorskiego w Gdyni - 09.12.2021

0912.2021

W dniu 18 listopada br., Krajowy Zarząd PZD ogłosił wyniki konkursu krajowego pt. „Reportaż z ROD”, w którym uczestniczył z ramienia ROD im. Władysława Sikorskiego w Gdyni Pan Grzegorz Drozdowski – Okręgowy Instruktor Społecznej Służby Instruktorskiej przy Okręgu Pomorskim PZD w Gdańsku. 
Celem pracy zgodnie z kryteriami określonymi przez organizatora było przedstawienie reportażu w formie dokumentacji zdjęciowej i opisowej w zakresie propagowania idei ogrodnictwa działkowego w społeczeństwie, głównie znaczenia ROD dla rodzin, działkowców oraz racjonalnego wykorzystania gruntów miejskich poprzez zaprezentowanie wraz z wdrażaniem programów PZD.

Krajowy Zarząd PZD w dniu 18 listopada 2021 r. podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia konkursu pn. „Reportaż z ROD”, ogłaszając listę nagrodzonych  i wyróżnionych prac.

Wśród wyróżnionych prac ocenianych przez zespół konkursowy znalazła się praca Pana Grzegorza Drozdowskiego pt. „Reportaż z ROD”. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane przez KZ PZD w  broszurze dokumentującej pracę, wypoczynek i życie na działkach oraz w rodzinnych ogrodach działkowych.

 

Serdecznie gratulujemy

Okręg Pomorski PZD w Gdańsku

Galeria