Czerwcowy "Mój Ogródek" już dostępny

2005.2016

W bieżącym numerze podpowiemy – jak umiejętnie przyciąć żywopłoty, zarówno te o liściach sezonowych, jak i zimozielonych. Wyjaśnimy jak uzyskać idealny trawnik – od czego zacząć i jak go pielęgnować, oraz doradzimy jak zwalczać choroby u roślin ozdobnych.

Pomożemy powstrzymać inwazję ślimaków na działce, a także podpowiemy 25 sztuczek aby w sposób bezpieczny dla przyrody, chronić nasze ogródki przed chorobami i szkodnikami roślin.

Polecimy przydatne narzędzia, pomocne zarówno w sadzie, warzywniku, jak i w ogrodzie ozdobnym, a także wodne zabawki – doskonałe na letnie upalne dni dla dzieci. Zainspirujemy również do wypełnienia pustych miejsc na rabacie, tak aby w letnim sezonie prezentowały się na szóstkę.

 

Polecamy również:

Cuda na kiju – Tylko u nas prezentacja najatrakcyjniejszych minidrzewek ozdobnych i sadowniczych, doskonałych na taras i balkon. Sprawdź, jakie gatunki są najpiękniejsze, i które pasują na Twoja działkę!

Nostalgiczna piwonia – Bujnie kwitnące i pachnące piwonie, spotkać można na wielu działkach. Jednak nie każdy wie, że jest wiele nowych i atrakcyjnych odmian! Chcesz je poznać, sięgnij po ten artykuł!

Jagoda kamczacka – Owoce, bez wysiłku? Tak, jest to możliwe gdy na działce posadzimy jagodę kamczacką. Ma ona same plusy – jest łatwa w uprawie, mrozoodporna, i rodzi zdrowe, smaczne owoce już w końcu maja. Sprawdź inne jej atuty!

Przygotuj się na suszę! – Z nami susza nie będzie groźna!. Podpowiemy jak sobie z nią poradzić – co sadzić, jak ściółkować oraz umiejętnie podlewać.

Żeby ładnie kwitły – Czyli jak umiejętnie nawozić rośliny ozdobne, aby uzyskać „burzę” kwiatów. Skorzystaj z naszych rad, aby cieszyć się atrakcyjną działką.

W czerwcowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy!