Styczniowy "Mój Ogródek" już w sprzedaży

2212.2016

W bieżącym numerze przedstawimy nowe trendy w ochronie roślin, dalekie od chemicznych, szkodliwych zaleceń, tak modnych jeszcze kilka dekad temu. Zachęcamy do bycia eko na własnej działce.

Krok po kroku pomożemy stworzyć atrakcyjny żwirowy ogród, a także bujną altanę z winorośli rodzącą smaczne i dorodne owoce.

Wyjaśniamy – czy można uprawiać na działce imbir, oraz dlaczego warto osłaniać pomidory przed deszczem i intensywnym działaniem promieni słonecznych.

Doradzamy jak postępować podczas odwilży, oraz jak i kiedy okrywać nasze rośliny, aby przywitały nowy sezon w dobrej kondycji.

Zainspirujemy również do stworzenia na działce kwitnącego kącika, wskazując odpowiedni dobór roślin.

W styczniowym numerze przedstawiamy także praktyczne informacje na temat spożywanych przez nas ryb – wyjaśnimy, które gatunki są zdrowe, a których należy unikać. Pomagamy również odnaleźć się w bogactwie ryżu, zróżnicowanego pod względem koloru, kształtu a także przeznaczenia kulinarnego.

Polecamy również:

Posadź i zapomnij Ogród, bez wysiłku? Tak, jest to możliwe gdy na działce posadzimy odpowiednie gatunki łatwe w uprawie, które nie wymagają naszej uwagi. Sprawdź, jakie to rośliny!

Szybkie roślinne ogrodzenia – Tylko u nas pomysł na „zielone” ogrodzenie w jednym sezonie. Skorzystaj z naszego sprawdzonego doboru roślin! • Co w skrzyniach – Ogród warzywny w skrzyniach to wygodne i atrakcyjne miejsce do uprawy warzyw. Sprawdź co warto w nich posadzić! • Spróbujmy egzotycznych – Poznaj przewodnik po egzotycznych owocach dostępnych na naszym rynku. Bądź świadomym konsumentem i nie bój się jeść owoców z innych kontynentów. • Iglaki na niebiesko – Chcesz mieć atrakcyjną działkę? Jeśli tak, to posadzić na niej iglaki w kolorze niebieskim. Skorzystaj z naszych propozycji gatunkowych.   W styczniowym „Moim Ogródku” każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń! Zapraszamy!