11 Listopada - Działkowcy zaznaczmy swoją obecność podczas Święta Niepodległości

0811.2019

 

Narodowe Święto Niepodległości to jedno z najważniejszych świąt państwowych.

Okręgowy Zarząd Pomorski PZD w Gdańsku również w tym roku apeluje do wszystkich ogrodów, by z okazji 101-lecia odzyskania Niepodległości wziąć udział w obchodach Święta 11 Listopada. Zaznaczmy swoją obecnością nasz wkład w obchody rocznicy odzyskania niepodległości. Tradycyjnie, Gdyńskie Kolegium Prezesów zgłosiło swój akces w obchodach Gdyńskich Urodzin Niepodległości.

Warto brać przykład z gdyńskch działkowców i wziąć czynny udział, pod sztandarami Związku, w paradach, przemarszach i festynach organizowanych w Waszych miastach, powiatach i gminach.

Niech każda kolejna Rocznica Odzyskania Niepodległości, Narodowe Święto, w którym i my działkowcy mamy niebagatelny udział, stanie się powodem do dumy, a Działkowcy na stałe niech zagoszczą w obchodach i rocznicach naszego WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA, które powinno być radosne, jednoczące wszystkich Polaków.

Udział w świętowaniu zacznijmy od naszych rodzinnych ogrodów działkowych przez wywieszenie we wszystkich ogrodach polskich flag oraz flag związkowych. 

 

Prezes

Józef Matwies

Galeria