ZIELONY STAROGARD 2020

1507.2020

Jeśli lubisz otaczać się kwiatami, zgłoś się do konkursu fotograficznego i pochwal się swoim ukwieconym balkonem lub przydomowym ogrodem. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Starogardu Gdańskiego. Na zgłoszenia czekamy do 30 lipca. Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody.

Mimo, że jesteśmy ograniczeni zaleceniami i obostrzeniami związanymi z panującą pandemią COVID-19, utrudnieniami wynikającymi z  obowiązującego stanu epidemii nie pozostawiamy naszych działek bez opieki. Wręcz przeciwnie, większość wolnego czasu spędzamy właśnie w rodzinnych  ogrodach. Staramy się, by  w gronie osób najbliższych spędzić na swojej działce każdą wolną chwilę. Tam czujemy się bezpieczni, spokojni. Rodzice zajmują się uprawą warzyw, pielęgnacją kwiatów, upiększaniem działki,  a  dzieci korzystają z  huśtawek, zjeżdżalni, hamaków. Urządzenia te, w bardzo szybkim tempie zajmują wolne miejsca na działkach. Doceniając pasję działkowców, po raz kolejny Kolegium Prezesów  ROD w Starogardzie Gdańskim podjęło  wyzwanie Prezydenta Miasta Starogardu Gdańskiego Janusza Stankowiaka  w organizacji konkursu ,,Zielony Starogard”. 

Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się wszyscy mieszkańcy Gminy Miejskiej Starogard Gdański, którzy posiadają ciekawie zagospodarowany balkon, taras, przydomowy ogródek, czy działkę ogrodniczą. Nie mogą brać w nim udziału jedynie członkowie Komisji Konkursowej oraz członkowie ich najbliższych rodzin.

Warunkiem udziału w Konkursie jest zaakceptowanie regulaminu oraz wypełnienie i przesłanie do dnia 30 lipca 2020 r. załączonej karty zgłoszenia wraz z fotografią. Kartę wraz ze zdjęciem można przesłać drogą elektroniczną na adres: sylwia.ossowska@um.starogard.pl lub dostarczyć ją osobiście do Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Starogard Gdański przy ul. Gdańskiej 6.

Na podstawie przesłanych fotografii komisja konkursowa wyłoni zwycięzców. Dodatkowo przyznana zostanie także nagroda internautów. Głosowanie internautów odbędzie się za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook na oficjalnej stronie Urzędu Miasta – Starogard Gdański. Laureatem internetowego głosowania zostanie osoba, której zdjęcie w dniach 19-31 sierpnia zdobędzie największą liczbę reakcji. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się do 30 września 2020 r.

Regulamin-konkursu-zielony-Starogard-2020

Formularz_zgloszeniowy_2020 Zielony Starogard

Bogdan Grzela

Przewodniczący Kolegium Prezesów w Starogardzie Gdańskim

Galeria