Kwietniowy numer „Mojego Ogródka” w sprzedaży od 19 marca! - 19.03.2021

1903.2021

Kwiecień to pełnia pracy w ogrodzie. W kwietniowym wydaniu „Mojego Ogródka” zaczynamy od porządków na rabatach ozdobnych w artykule „Obowiązki w ogrodzie ozdobnym”. Tu jest co robić, więc warto prześledzić wszystkie etapy prac, aby nic nam nie umknęło. Wiosenne prace dotyczą również ogrodów użytkowych, czyli warzywnika i sadu. W tym pierwszym, sadzimy gatunki ciepłolubne, które stanowią jedną z ważniejszych grup warzyw uprawianych na działkach. W sadzie rozstrzygamy argumenty za lub przeciw sadzeniu drzew wieloodmianowych. Warto znać ich wszystkie plusy i minusy, bo możliwość uzbierania większej ilości, różnorodnych plonów na małej przestrzeni, jest kusząca dla każdego działkowca.

Zaczynając nowy sezon na działce, nie można nie skorzystać z dodatku specjalnego „Mojego Ogródka”, dotyczącego – „Wiosennego nawożenia ogrodu”. Jest to duża dawka dobrej wiedzy o „żywieniu” roślin, która przyda się każdemu użytkownikowi działki.

Tematy warte uwagi:

• Atrakcyjne krzewy do małego ogrodu – Działka, może być nieustannie ozdobna (od wiosny do zimy), jeśli posadzimy na niej odpowiednie krzewy, których atrakcyjność przypisana jest do poszczególnych por roku. Zacznij od wiosny! Wybierz najpiękniejsze krzewy, odmień swoją działkę.

(str.4-5 )

• TOP 15 na sezon 2021 – Tylko u nas znaleźć można atrakcyjne gatunki, nowości na rynku i dogodny, a tym samym bezpieczny sposób zamawiania roślin! Wystarczy wejść na stronę naszego sklepu www.dzialkowiecsklep.pl lub zadzwonić pod numer 22 101 34 34, aby wybrać odpowiednie gatunki lub odmiany i cieszyć się piękną działką.

(str. 14-15)

• Pienne czy krzaczaste – Co wybrać – ekstrawagancję w sadzie, czy też tradycyjne prowadzenie krzewów? Jeśli borykasz się z takim dylematem, to ten artykuł jest właśnie dla ciebie. Sprawdź opinie specjalisty! Warto mieć własne owoce na działce.

(str. 32)

• Co warto wybrać w tym roku? – Zdjęcia soczystych brzoskwiń, jabłoni, śliw i słodkich malin sprawiają, że ślinka cieknie na ich widok. Jednak nie ma co się oblizywać, tylko trzeba działać i posadzić na działce najsmaczniejsze, dobrane przez specjalistę, gatunki sadownicze. Dla ułatwienia, w większości znaleźć je można na stronie naszego sklepu www.dzialkowiecsklep.pl

(str. 40-41)

Mszyce wiosną – Mszycom mówimy STOP! Jeśli nie chcesz z nimi wojować w tym roku, to koniecznie sięgnij po ten artykuł. Znajdziesz w nim sprawdzone rady, które pozwolą skutecznie uchronić działkowe nasadzenia.

(str. 56-57)

 

Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do działkowego sklepu internetowego na www.dzialkowiecsklep.pl Znajdziesz w nim tematyczne e-booki i wiele inspirujących e-wydań specjalnych! Warto skorzystać!

 

Galeria