Portal mojogrodek.pl – źródło rzetelnej wiedzy dla miłośników działek i ogrodów - 14.07.2021

1407.2021

Na działkowców i ogrodników amatorów czeka nasz nowy portal https://mojogrodek.pl/. Znajdziecie tam wiele praktycznych informacji dotyczących ekologicznego ogrodnictwa, urządzania działki, zdrowia, urody, wypoczynku oraz wykorzystania ogródkowych plonów.

Portal https://mojogrodek.pl/ wraz z miesięcznikami „działkowiec” i „Mój Ogródek” stanowią całościową ofertę dla działkowców i ogrodników amatorów, prezentującą rzetelną, praktyczną wiedzę ogrodniczą, dostosowaną do naszych warunków klimatycznych i społecznych.

Portal powstał z myślą o tych, którzy zarówno szukają konkretnej porady ogrodniczej, wskazówki rozwiązującej ich problem „tu i teraz”, jak i tych, którzy planują ogródkowe zmiany, rozpoczynają uprawę warzyw, owoców i ziół, chcą wspomóc swoje zdrowie, kondycję i samopoczucie.

Publikowane materiały są regularnie aktualizowane zgodnie z sezonowością prac ogrodniczych, a także stale rozszerzane o nowe tematy i praktyczne rozwiązania.

Portal oferuje rzetelne informacje i rozwiązania techniczne. Twórcami treści są ci sami eksperci, którzy publikują swoje artykuły na łamach znanych działkowcom miesięczników – „działkowiec” i „Mój Ogródek”.

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na portalu? Zapisz się na newsletter!

Co tydzień będziesz dostawać informacje o najnowszych publikacjach na portalu, a także ogrodnicze wskazówki, co należy wykonać w ogródku w nadchodzącym tygodniu.

Nie korzystaj z niesprawdzonych źródeł, zajrzyj na https://mojogrodek.pl/ aby mieć pewność, że to czego się dowiesz jest prawdziwe!

 

Dominik Kowalski

Galeria