Trudny wybór ROD do konkursu 40 lecia PZD

3007.2022

Okręgowy Zarząd Pomorski PZD przystąpił do procesu wyłonienia Rodzinnych Ogrodów Działkowych z terenu jego działania do  udziału w „Wielkim Konkursie dla uczczenia Jubileuszu 40 - lecia Polskiego Związku Działkowców w 2022 roku” zorganizowanego przez Krajowy Zarząd PZD.

 

Każdy z ROD jest niepowtarzalny. Mają one swoje osiągnięcia i dokonania. Okręgowa Komisja Szkoleniowa i Konkursów stanęła przed trudnym zadaniem wytypowana ROD, który spełniałby wszystkie wymagania określone w regulaminie konkursu.

Spośród 223 ROD Okręgu Pomorskiego PZD Komisja Szkoleniowa i Konkursów wytypowała siedem ogrodów do udziału w konkursie:

  1. ROD im Stanisława Dąbka Rumia.
  2. ROD im. Floriana Ceynowy Wejherowo.
  3. ROD „Zielony” Gdynia.
  4. ROD „Kolejarz” Malbork..
  5. ROD im. gen. Władysława Sikorskiego w Kwidzyn.
  6. ROD im. gen. Władysława Sikorskiego Gdynia.
  7. ROD „Neptun” Starogard Gdański.

Po dokonaniu przeglądu przez Komisję Szkoleniową i Konkursów Okręgowej Rady Pomorskiej PZD, wytypowała ona ROD „Zielony” w Gdyni do udziału w „Wielkim Konkursie dla uczczenia Jubileuszu 40 - lecia Polskiego Związku Działkowców w 2022 roku”.

Okręgowy Zarząd Pomorski PZD w Gdańsku podjął Uchwałę nr 206/07/2022 w dniu 26 lipca 2022 r. w sprawie wytypowania reprezentanta Okręgu Pomorskiego PZD w Gdańsku do udziału w konkursie organizowanym przez Krajowy Zarząd PZD pn. „Wielki Konkurs dla uczczenia Jubileuszu 40 -leci Polskiego Związku Działkowców w 2022 roku”.

Instruktor ds ogrodniczych

Bożena Kaczmarek

Galeria