Zaproszenie na obchody Dnia Seniora organizowane przez ZUS Gdańsk

1110.2018

Szanowni Państwo,

październik jest miesiącem wyjątkowym, ponieważ poświęcony jest Seniorom. Z tego tytułu również Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gdańsku organizuje uroczyste obchody Dnia Seniora. Aby dotrzeć do jak największej liczby Seniorów, nawiązujemy kontakt z instytucjami, organizacjami i klubami skupiającymi osoby starsze. Stąd nasza wiadomość skierowana do Państwa.

Uroczyste obchody Dnia Seniora odbędą się 25 października 2018 r., w godz. 9.00 – 13.10, w Domu Technika NOT w Gdańsku, przy ul. Rajskiej 6.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Bezpieczny Senior”. Będziemy mówili o bezpieczeństwie Seniorów we wszystkich aspektach życia codziennego. Zaplanowaliśmy wykłady i prelekcje m.in. funkcjonariuszy KW Policji i Miejskiego Rzecznika Konsumentów. W jednym miejscu będzie można uzyskać specjalistyczne porady i odpowiedzi na pytania od zgromadzonych przez nas ekspertów z ZUS, NFZ, UOKiK, PFRON, MOPR i wielu innych.

Nie zabraknie też słodkiego poczęstunku – w przerwie zapraszamy na kawę i ciastka.

Uroczystość uświetni swoim występem Katarzyna Rogalska, która sopranem lirycznym zaprezentuje utwory z płyty „Tylko Echo” oraz chór „Sursum Corda”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów do udziału w tym wydarzeniu.

Szczegółowych informacji udzielą Państwu koordynatorzy ds. komunikacji społecznej i edukacji:

Alina Łepkowska (tel. 58 307 86 13, alina.lepkowska@zus.pl)

Klaudia Skoniecka (tel. 58 307 86 12, klaudia.skoniecka@zus.pl).

Załączamy szczegółowy harmonogram imprezy.

Do pobrania